Valiz, Bavul

UK Polo Club

Markalar

Fiyat Aralığı


img
36%
TL249,90 TL159,90
Ücretsiz Kargo

Valizler, Bavullar...

 

Rahat ve konforlu bir seyahat için seçeceğiniz bavullar, ister uzun, ister kısa yolculuklarınızda hayatın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Valizci.com Valizler ve Bavullar kategorisi altında yer alan geniş bavul-valiz çeşitleri arasından, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Valiz modelleri arasından, size en uygun olanları seçmek istiyorsanız; Esta Rubon ve UK Polo Club markalı ürünleri gözden geçirebilirsiniz. Beğeninize sunulan valiz çeşitleri, aradığınız fonksiyonel özellikleri taşırken kolay kullanım imkânı da sunuyor.

Evdeki herkesin rahatlıkla kullanabileceği Esta Rubon Pembe Kabin içi Valiz, UK Polo Club Kırmızı Orta Boy Çanta, PiCante Siyah Büyük Boy Bavul gibi pek çok eşya koyabileceğiniz farklı boyutlarda ve özelliklerdeki valiz setlerinin detaylarına bakabilirsiniz.

Tüm valiz modellerini tek tek alabileceğiniz gibi, 2’li Valiz, 3’lü Valiz veya 4’lü valiz şeklinde set olarak daha uygun, daha ucuz fiyatlara alabilirsiniz.

TSA Kilit özellikli modeller ile valizinizin güvenliğini ve kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. 4 Tekerli valizler kolay kullanım olanağının yanı sıra, astarlı iç bölmeleri, eşya sabitleyici kuşağı ile eşyaların düzeninin bozulmamasını sağlar. Hem yatay hem de dikey olarak tutabileceğiniz silikon-kauçuk el acıtmayan tutma kulpları ile zorlanmadan taşımanıza olanak sağlar. Kademeli çekçeği ve dört tekerleği ile ile bavulunuzu her yerde, yorulmadan sürebilme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Siz yükü taşımaz, sadece valizinizi itersiniz.

Ayrıca El Valizi ile hem kabin içine daha çok eşya sokabilir hem de, seyahat dışında da el valizinizi, makyaj çantası amacıyla da kullanabilirsiniz.

Atacom Grup güvencesiyle üretimden doğrudan son kullanıcıya ulaştırılan bu kaliteli, sağlam ve dayanıklı valizler  satış sonrası destek hizmetiyle her zaman yanınızda. Satın aldığınız valizleri 2 Yıl Garantili ve adınıza faturalı olarak kapınıza kadar ücretsiz kargo ile teslim ediyoruz.