Valiz, Bavul

UK Polo Club

GARANTİ BİLDİRİMİ

2 YIL SINIRLI GARANTİ SORUMLULUĞU

Valizci.com'da satılan tüm ürünler orijinal satın alım tarihinden itibaren iki (2) yıl boyunca malzeme ve işçilik hatalarına karşı 2 yıllık Sınırlı Garanti kapsamında bulunmaktadır.

Arızalıysa, öncelikli olarak ürün tamir edilecek veya Valizci.com'un takdirine bağlı olarak aynı veya benzer bir ürünle değiştirilecektir.

Garanti hizmeti için, crm.atacomltd.com web sitemizden Müşteri Hizmetleri Departmanımıza bir talep gönderilmesi gerekmektedir. Garanti talepleri yalnızca ürün faturası veya taşıma irsaliyesinin ibrazı ile geçerlilik kazanacaktır.

Garanti kapsamında veya garanti kapsamı dahilinde olmayan tüm onarımlar için ilgili ürünün servis merkezlerine ulaştırılması ve tekrar servis merkezlerinden alınması kullanıcı sorumluluğunda olup, kargo ile gönderilen ve müşteriye tekrar iade edilen ürünlerin kargo bedellerini karşılamayı müşterilerimiz talepte bulunarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Bahsedilen garanti yalnızca malzeme ve işçilikteki üretim hatalarını kapsar; normal aşınma ve yıpranma, yanlış kullanım, uygun olmayan bakım, ihmal, kaza veya nakliye hasarından (örneğin havayolları tarafından) kaynaklanan hasarları kapsamaz. Nakliye sırasında hasar görürse, hasar anında transit şirketine bir talep göndermek ve takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Burada verilen garanti, Ürünün değeri ile sınırlıdır, bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir ve yalnızca Türkiye Cumhuriyeti'nde geçerlidir.